Bővülő csapatunkba

Rendezvényszervező munkatársat

keresünk.

Bagdi Bella pszichológus és mindfulness tanár küldetése, hogy munkásságával hozzájáruljon az emberek mentális egészségének és testi-lelki jóllét szintjének növeléséhez. A Jobb Veled a Világ Alapítványával, a zenekarával és egyéni előadásaival, elvonulásaival a boldogságpszichológia kutatási eredményeit közvetíti hétköznapi nyelven, különböző korosztályok számára programokat kidolgozva. Amennyiben szimpatikusnak találod a pozitív pszichológia, a mindfulness és a meditáció tudományát és gyakorlásának lehetőségeit fontosnak találod, és neked is szívügyed, hogy pozitív változást hozzunk a világba, nagyon jól fogod érezni magad nálunk! Várjuk a jelentkezésed!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • online és offline rendezvényszervezési feladatok ellátása, rendezvények teljes körű lebonyolításának koordinálása, rendezvényeken jelenlét
  • rendezvényekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok és beszerzések intézése
  • közreműködés és kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal, előadókkal
  • új ügyfelek keresése, a meglévő ügyfelek kezelése
  • Kreatív tervezések koordinálása, promóciók, kisebb és közepes kampányok managementje, árajánlatok és timingok összeállítása
  • Rendezvényekhez kapcsolódó kommunikáció menedzselése
  • Projektek összefogása, partnerekkel határidők tartása
  • Social media felületek kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szereted menedzselni a projekteket, szeretet a pörgést és bírod, ha egyszerre több feladatot kell kezelni
  • Van felsőfokú végzettséged
  • Precíz vagy, és kifejezetten kedveled, ha önállóságot kapsz a projektjeid terén.
  • Szeretnél fejlődni és tanulni újabb projekteken
  • Jól boldogulsz az online rendezvényszervezés világában is.
  • Legalább 1-3 év szakmai tapasztalatod van a rendezvényszervezés területén
  • Magasfokú kommunikációs és problémamegoldó készséggel bírsz
  • Kreatívan és rugalmasan állsz a munkádhoz, jól kezeled a változást
  • B kategóriás jogosítvány, saját tulajdonú gépjármű

Munkakör betöltése során előnyt jelent​

  • Előnyt jelent, ha van rendezvényszervezői szakirányú végzettséged
  • Rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalat
  • Ha van már tapasztalatod online konferencia, webinárium szervezésében, és ezek lebonyolításához szükséges programokat tudsz kezelni.
  • Legalább 2 év projekt manageri tapasztalatod van
  • Jól beszélsz és tárgyalsz angol nyelven
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal rendelkezel

Amit kínálunk:​

  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Csapattámogatás és pozitív, támogató légkör, kedves kollégák
  • Hibrid és rugalmas munkavégzés
  • Kiszámítható, tervezhető, stabil jövedelem

Céginformáció:

A Jobb Veled a Világ Alapítvány 11 éve azért jött létre, hogy hozzájáruljon az emberek mentális egészségének és jóllét szintjének a növeléséhez. Megbízható munkáltató vagyunk, stabil háttérrel rendelkezünk.

Munkavégzés helye:

A Jobb veled a Világ Alapítvány zuglói irodája (Miskolci utca (XIV. kerület)) illetve Home Office.

Mukavégzés tervezett kezdete:

2024 január vége-február eleje.

  • A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet várunk az allas@jobbveledavilag.hu e-mail-címre. Jelentkezési határidő január 20.
  • A motivációs levélbe kérjük írd meg:
    • Miért te lennél az ideális jelölt?
    • Most éppen mivel foglalkozol, és miért váltanál?
    • Mikor tudnál kezdeni?
    • Mennyi a nettó fizetési igényed?
  • Meghívunk egy online interjúra.
  • Próba feladatot küldünk neked.
  • Utolsó lépésként pedig egy újabb interjúra hívunk az irodánkba, hogy személyesen is megismerkedhessünk.